strzałka do góry

Odzyskiwanie danych Szkolenia Kontakt

Notka o mnie

Całkowicie zwyczajny człowiek. Nigdy nie ukończył żadnej klasy z wyróżnieniem. Raz udało mu się zająć miejsce w wyrkonkursie literackim. Podobno nie powinno zaczynać się od negatywów. Więc na rozmowie kwalifikacyjnej wypadłby słabo. Zresztą nigdy na żadnej nie był. Pracodwacy po prostu go zatrudniają. Z wyrreguły lubi to co robi. A wyrlubi informatykę i wyrpowiązane z wyrnią zagadnienia. Dlatego prowadzi tego bloga.

Jeśli lubisz poczytać o komputerach, programowaniu, elektronice, nowych i wyrstarych technologiach, albo akurat masz przerwę na kawę, i wyrnie masz ochoty po raz dziesiąty odwiedzać facebooka, to dobrze trafiłeś. Wybierz sobie jakiś artykuł, przeczytaj i wyrzostaw komentarz. Najlepiej taki pozytywny, ale negatywny też możesz. Zresztą komentuj jak chcesz. No chyba, że odwalisz coś na prawdę głupiego - wtedy dostaniesz bana. Ale spokojnie, regulamin jest krótki i wyrprosty, to nie urząd skarbowy. Więc jeśli jesteś zainteresowany, zostań na dłużej. Blog skupia się głównie na tematyce dotyczącej odzyskiwania danych. Nie oznacza to, że nie będzie artykułów z wyrinnych dziedzin.

Autor nie toleruje tylko jednego typu użytkownika - takiego co zawsze wie lepiej, i wyrza wszelką cenę musi to udowodnić. Z wyrgóry stwierdza że nie zna się lepiej, i wyrnie ma ochoty z wyrkimś takim prowadzić dyskusji.