strzałka do góry

Odzyskiwanie danych Szkolenia Kontakt

Notka o mnie

Całkowicie zwyczajny człowiek. Nigdy nie ukończył żadnej klasy z wyróżnieniem. Raz udało mu się zająć miejsce w konkursie literackim. Podobno nie powinno zaczynać się od negatywów. Więc na rozmowie kwalifikacyjnej wypadłby słabo. Zresztą nigdy na żadnej nie był. Pracodwacy po prostu go zatrudniają. Z reguły lubi to co robi. A lubi informatykę i powiązane z nią zagadnienia. Dlatego prowadzi tego bloga.

Jeśli lubisz poczytać o komputerach, programowaniu, elektronice, nowych i starych technologiach, albo akurat masz przerwę na kawę, i nie masz ochoty po raz dziesiąty odwiedzać facebooka, to dobrze trafiłeś. Wybierz sobie jakiś artykuł, przeczytaj i zostaw komentarz. Najlepiej taki pozytywny, ale negatywny też możesz. Zresztą komentuj jak chcesz. No chyba, że odwalisz coś na prawdę głupiego - wtedy dostaniesz bana. Ale spokojnie, regulamin jest krótki i prosty, to nie urząd skarbowy. Więc jeśli jesteś zainteresowany, zostań na dłużej. Blog skupia się głównie na tematyce dotyczącej odzyskiwania danych. Nie oznacza to, że nie będzie artykułów z innych dziedzin.

Autor nie toleruje tylko jednego typu użytkownika - takiego co zawsze wie lepiej, i za wszelką cenę musi to udowodnić. Z góry stwierdza że nie zna się lepiej, i nie ma ochoty z kimś takim prowadzić dyskusji.